lek. med. Jan Pałucki

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza uświadomiło mi, że jedną z najczęstszych przyczyn, dla których pacjenci przerywają leczenie jest brak dostępu do leków, które należy brać na stałe. Przerwanie leczenia ma w wielu przypadkach bardzo poważne konsekwencje zdrowotne, niekiedy dochodzi do nieodwracalnego pogorszenia stanu zdrowia.

Przyczyn utrudnionego dostępu do leków jest wiele:

  • trudność dostania się na wizytę do lekarza
  • niepełnosprawność utrudniająca dojście do przychodni
  • obawa przed zakażeniem (w dobie pandemii szczególnie istotna)

Są też pacjenci, którzy zwyczajnie nie lubią kontaktów ze służbą zdrowia, nieraz z powodu negatywnych doświadczeń.

Platforma powtarzania recept „Doktor-recepty.pl” powstała jako odpowiedź na wyzwanie współczesnej medycyny, jakim jest stworzenie najlepszych warunków, aby pacjenci nie przerywali terapii.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W GODZINACH: 22:00-13:00 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE DO GODZ. 19:00. ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W GODZINACH: 13:00-22:00 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE DO GODZ. 24:00.

Prosimy wypełnić prosty formularz zamawiania leków – informacje, które należy w nim podać, są odpowiedzią na pytania, jakie lekarz normalnie zadałby w trakcie wizyty w gabinecie. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że stosujemy najwyższe standardy ochrony Państwa danych osobowych w pełni zabezpieczone transakcje płatnicze od renomowanych partnerów. A każdego naszego pacjenta traktujemy z życzliwością i wyrozumiałością.

z wyrazami szacunku
lekarz medycyny Jan Pałucki
NUMER PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA: 6459772