Zamawiane leki

Brak leków w bieżącym zamówieniu.
Wyszukaj
Proszę podać taką samą ilość leku w opakowaniu, jaką Państwo mieli ostatnio. Informacje takie jak „blister”, „fiolka” itp. widoczne przy niektórych lekach są bez znaczenia.

Dane pacjenta

+48

Dane konta

Prosimy podać adres e-mail i hasło, którym Pani /Pan będzie się logował do konta. Na podany numer telefonu zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który należy wpisać na kolejnym etapie rejestracji.
Min. 6 znaków
Skan dowodu osobistego
W celu weryfikacji tożsamości, wraz z zamówieniem, należy przesłać nam skan (zdjęcie) drugiej strony dowodu osobistego osoby, na którą ma zostać wystawiona recepta. Jest to niezbędne zabezpieczenie dzięki któremu nikt niepowołany nie będzie mógł na Pani / Pana dane zamówić recepty. Zdjęcie musi być ostre, czytelne i pokazywać całą drugą stronę dowodu osobistego (nie może być obcięte). Dopuszczalne formaty plików to: JPG/JPEG, PNG, PDF.

Dodatkowe informacje

Dołącz dokumentację (skan/zdjęcie)
e-receptę chcę otrzymać na:
  regulamin
Cena: 99,00 zł
Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie, ale potrzebują o coś zapytać - proszę podać swój numer telefonu.
Lekarz oddzwoni lub odpisze wiadomością tekstową w ciągu pół godziny (bezpłatnie).
 

 

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W GODZINACH: 22:00-13:00 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE DO GODZ. 19:00. ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W GODZINACH: 13:00-22:00 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE DO GODZ. 24:00.

Koszt 99 zł za zamówienie.

Aby kolejny raz otrzymać receptę, wystarczy zalogować się na konto pacjenta i kliknąć na potrzebne leki, które już wcześniej przepisywaliśmy. Konto można założyć wraz ze złożeniem pierwszego zamówienia.